Onze dagbehandeling is bestemd voor mensen met psychogeriatrische problemen. Door verblijf op de dagbehandeling proberen wij te bewerkstelligen dat u zo lang mogelijk thuis kunnen blijven wonen. De eerste acht weken vormen een observatie periode.
Wij creeëren een sfeer waarin u zich welkom voelt en proberen door training en activiteiten of behandeling uw geestelijke en lichamelijke conditie te handhaven of te verbeteren. De dagbehandeling staat open voor ouderen die begeleiding en ondersteuning nodig hebben vanwege:
- Geheugen- en/of oriëntatiestoornissen
- Verwardheid
- Zelfverwaarlozing en psychische achteruitgang door vereenzaming of door verdriet om het verlies van een partner
- Gedragsproblemen die door het ouder worden zijn ontstaan
- Een depressie
Met een indicatiestelling kunt u zich bij ons aanmelden. Om in aanmerking te komen stuurt u ons een kopie van de indicatie-stelling toe. Het opnameteam plaatst u vervolgens op de belangstellinglijst.

Adres:
Anklaarseweg 91, 7316 MC Apeldoorn
Voor informatie en advies kunt u elke werkdag van 09.00 - 12.00 uur bellen met de receptie van Casa Bonita.
e-mail: dagbeh.cb@zgapeldoorn.nl
Telefoon 055 52 60 400, Fax 055 52 25 087
Routebeschrijving auto of openbaar vervoer
